SHPËRNDAJE

EuropaLeague

Në Nyon të Zvicrës është tërhequr shorti për 1/16 e finales së Europa League
Ky short ka nxjerrë përballje të forta si ndeshjet mes: Liverpoolit – Manchester Unitedit, Atheltoc Bilbaos – Valencias, dhe Dortmund – Tottenham.

EuropaLeague2015