SHPËRNDAJE

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq në një emision në RTS, në Shërbimin Publik, foli për masat lehtësuese dhe çështje të rëndësishme gjatë epidemisë së koronavirusit, përcjell presheva.com.

“Unë nuk do të përjashtoja mundësinë e heqjes së gjendjes së jashtëzakonshme javën tjetër, dhe në këtë rast nuk do të ketë më orë policore” – tha Vuçiç./presheva.com/