SHPËRNDAJE

Këngëtarja nga Shqipëria Jonida Maliqi po del të jetë aktive në rrjetet sociale, ku në foton e fundit ajo duket si të ishte një 20 vjeçare, e bukur dhe sharmante.
Jonida është dalluar gjithmonë për projektet e saj muzikore, dhe stilin e saj, ku këngët e saj mbahen mend sot e kësaj dite pavarsisht që janë publikuar vite më parë.