SHPËRNDAJE

Jonida Maliqi është shprehur mjaft e emocionuar për pjesëmarrje e saj në Eurovision.

Këngëtarja në kuadër të koncerteve që mbahen para Eurovisionit ka performuar në Spanjë.

Aty ajo përformoi këngën e saj pjesëmarrëse “Ktheju tokës” dhe ky projekt kështu u prit shumë mirë nga publiku.

Në një postim të saj në rrjetin social Instagram, këngëtarja u shpreh e emocionuar.

“Natë magjike në Madrid. Po e jetoj ëndrrën e Eurovisionit”, u shpreh ajo.

Jonida ka angazhuar hiç më pak se 500 valltarë për të pasuruar performancën e saj.