21 C
Presevo, Serbia
10.07.2020
Ballina ShowBiz Julia Roberts drastikisht ka ndryshuar dukjen dhe tani po dikton trend të...

Julia Roberts drastikisht ka ndryshuar dukjen dhe tani po dikton trend të ri mode

SHPËRNDAJE

Kështu po dikton trend të ri mode dhe po i ngazëllen fansat.

Julia flokët e saj të gjatë në prag të pranverës i ka shkurtuar në lob asimetrik shtresor, ndërkaq dukjen e re në Instagram e ka prezantuar floktari i saj.

Flokët të cilët në pjesën më të gjatë arrijnë deri te klavikula, aktorja ka ofruar freskim të përsosur për pranverën që po vjen dhe i rri shkëlqyeshëm.

Lobi, krahas bobit, është edhe një ndër stilet më të dëshiruara të flokëve dhe u rri mirë të gjithave dhe është lehtë të stilizohen, andaj Julia tani është në hap me trendët.

Do të pajtoheni edhe ju që i rri shkëlqyeshëm.