SHPËRNDAJE

Juventus është duke synuar të nënshkruajë me sulmuesin e Everton, Romelu Lukaku.
23 vjecari ka treguar që do të donte të luajë në Ligën e Kampionëve dhe kjo gjë mund të realizohet nëse largohet nga Goodison Park.

Drejtorët e Juventus e kanë piketuar atë si zëvendësim për Mario Mandzukiq.