SHPËRNDAJE

 

Ajo është duke jetuar jetën e saj në mënyrën më të mirë, derisa po shijon suksesin e tri këngë të fundit, Lonely Together, Your Song dhe Anywhere.

Pra nuk është qudi që Rita Ora tërhoqi të gjitha ndalesat për ditëlindjen e motrës së saj më të madhe Elena, kur shkuan në një darkë në Londër në Mayfair të hënën.

Këngëtarja e hitit Anywhere, 26 vjeqarja ishte zbukuruar me vathët e saj të gjatë, derisa motra e saj me një fustan smeraldi.

/presheva/com