SHPËRNDAJE

Elvana Gjata dhe Flori kanë publikuar këngën e tyre më të re me titull “Kuq e zi je ti”.

Kjo këngë është patriotike dhe i kushtohet kombit shqiptar.

Në të ka fragmente nga ngritja e dronit me flamur shqiptar në Beograd dhe festime tifozësh gjatë ndeshjeve të Kombëtares.

Kënga sapo është publikuar ka tërheqë shumë vizitorë.