SHPËRNDAJE

Adrian Gaxha kësaj here në bashkpunim me reperin Onat sjellin projektin e ri “Lujmi krejt”.
Sipas një postimi në faqen e tij në rrjetin social facebook ai e ka komentuar këtë projekt si një ndër videot më qesharake dhe më të quditshme që ka punuar deri më tani.