SHPËRNDAJE

Messi

Barcelona po e transmeton një video të përgatitjes së Lionel Messit para El Clasicos.

Në këtë vide, shihet ardhja e Messit në Camp Nou dhe ritualet e tij para ndeshjes derbi kundër Real Madridit.

Ai ishte lojtari më i mirë në fushë për skuadrën e tij edhe në këtë sfidë.