SHPËRNDAJE

 

Kim Kardashian gjithmonë është në qendër të vëmendjes për hir të veprimeve që ajo mund të bëjë herë pas here. Këtë herë ajo është fotografuar gjatë një shëtitje me vajzën e saj North në rrugët e Los Angeles (SHBA), ku 33 vjeçarja tërhoqi vëmendjen me transparencën e kanatieres së saj të zezë.

Në foto dalolhet se ajo është e veshur me xhins dhe me sandale të larta, transparenca e veshjes së saj provokoi jo pak paparacët, të cilët nuk ngurruan të realizonin disa fotografi.

KImKardashian-1