SHPËRNDAJE

Këngëtarja legjendare, Shkurte Fejza sonte ka mbajtur një koncert madhështor për nder të 45 vjetorit të karrierës së saj.

Bashkë me të, disa këngë i ka kënduar edhe vajza e saj, Gresa Behluli, shkruan Indeksonline.

Një pritje madhështore iu bë këngëtares që me këngët e saj u rritën shumë gjenerata ndër vite.

Fejza ishte dhe vazhdon të mbetët njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të popullit shqiptarë.

Gepostet von Klan Kosova am Montag, 23. Dezember 2019