SHPËRNDAJE

RitaORa

Rita Ora zakonisht duartrokitet dhe lavdërohet për shijen e veshjes së saj. Por, të premten, sipas “The Mirror” ajo kishte dështuar totalisht.
Këngëtarja Rita Ora pozoi për faqen e parë NYLON Magazine dhe ishte e ftuar në “Blind Dragon” në perëndim të Hollywoodit.

Ajo kishte veshur pantallona të shkurt ngjyrë të bardhë me një rrjet poshtë tyre, kurse lart kishte një xhaketë bardh e zi dhe doreza lëkure.

Për më shumë vlerësojeni vetë se a ja ka qëlluar apo jo Rita Ora kësaj here.