SHPËRNDAJE

Kryetari Arifi me rastin e vdekjës së të riut 6 vjeçar i cili ndërroi jetë në shkollën fillore ” Zenel Ajdini” në Rainc përmes një postimi në rrjetin social u shpreh ngushëllime familjes Kadriu.

Sot në shkollën fillore të fshatit Raincë ka ndodh një tragjedi e rëndë. Dhimbjen me familjen Kadriu për ndarjen nga jeta e djalit 6 vjeçar, e ndajmë ne të gjithë qytetarët e komunës sonë.

Familje e nderuar Kadriu, i vetëdijshëm që është vështirë që fjalët t’ua lehtësojnë dhimbjen, por dua të ju shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta dhe të ju siguroj që jeni në mendimet dhe lutjet e mia./presheva.com/