SHPËRNDAJE

Sot ka bërë homazhe tek varri i veprimtarit Jonuz Musliu, kryetari i degës së APN- së, Arbër Pajaziti me të cilin kishin bashkëpunim të shkëlqyer në një periudhë të rëndësishme për proceset politike në Luginë të Preshevës.

Jonuz Musliu në një vjetorin e vdekjes së tij, po i mungon skenës politike në Luginë.

Lavdi jetës dhe veprës së Jonuz Musliu, ka shkruar në fb Arbër Pajaziti./presheva.com/