SHPËRNDAJE

Edhe kryetari i PD-së, Nagip Arifi ka bërë sot homazhe tek varri i veprimtarit, Jonuz Musliu. Homazhe kanë bërë me bashkëpartiakët e tij me rastin e një vjetorit të vdekjes së Jonuz Musliut. Lavdi jetës dhe veprës së tij ka shkruar në FB kryetari i PD-së, Nagip Arifi./presheva.com/