SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama njihet si politikani më me stil jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë vendit.

Nëse kujtoni të gjithëve ju bëri përshtypja veshja e kryeminstrit shqiptar me kostum dhe atlete, në një takim të rëndësishëm ku merrnin pjesë edhe shumë nga liderët botëror.

Por sigurisht që për imazhin e tij, ka një staf që kujdeset, midis tyre edhe fotografë që e shoqërojnë nëpër aktivitete të ndryshme.

Por kush është aktualisht fotografja që e nxjerr sa më bukur në foto kryeministrin Rama?

Image

Ajo quhet Boralda Minaj, një vajzë e re mjaft simpatike. Por më mirë me Boraldën mund të njiheni në galerinë e mëposhtme të fotove.

Detyra e saj nuk është aq e lehtë sa e mendoni pasi të ndjekësh kryeministrin Rama në çdo eveniment dhe dalje dhe të kapësh pamjet më të mira të mundshme është një sfidë aspak e lehtë.

Por deri më tani Boralda ia ka dal më së miri!

/presheva.com/