SHPËRNDAJE

Lahm

Ylli i Bayern Munichut, Philipp Lahm ka bërë të ditur emrat e tri skuadrave që ai i konsideron si favorit për titull në Ligën e Kampionëve.
Ylli i Bayern Munichut, Philipp Lahm ka zbuluar emrat e tri skuadrave që ai i konsideron si favorit për titull në Ligën e Kampionëve.
Pa e përmendur ekipin e tij, reprezentuesi gjerman favorizoi Chelsean dhe dy gjigantët spanjollë, Realin dhe Barcelonën.
“Reali ndoshta humbi 4:0 nga Atletico, por vazhdon të jetë i fortë, sidomos në Ligën e Kampionëve”, deklaroi Lahm për mediat gjermane.
“Pastaj, aty është Barcelona, që është gjithmonë e rrezikshme dhe Chelsea, lider në Premierligë”, u shpreh ai.