SHPËRNDAJE

LedriVula

Ditët e fundit u shkruajt nëpër media se këngëtari Ledri Vula është fejuar me një vajzë nga Tirana që quhet Adela Sollaku.
E ky lajm nuk është aspak i vërtetë.

Sipas Indeksonline Ledri nuk është fejuar më askë dhe vazhdon me statusin e tij prej beqari.