SHPËRNDAJE

Me mirënjohje është nderuar reperi i njohur shqiptar Ledri Vula,dje nga kryetarja e Tetovës Teuta Arifi.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Përveç kësaj, Vula mbrëmë ka performuar për fansat e tij në qytetin e Tetovës.

Reperi i njohur shqiptar është një nga këngëtarët më të suksesshëm të estradës shqiptare, i cili së fundmi ka sjellë në treg hitin “Mike” në bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe John Shahu. /presheva.com.