SHPËRNDAJE

Fushata e Adidas në mënyrë simbolike ka vendosur kërkesa Leo Messit. Për t’u bërë më i miri në botë i gjitha kohrave, ai duhet të fitoj kampionatin botërorë.

Natyrisht, reklama është e koncentruar në mbathjet e Leo Messit, ai është me fanellë të argjentinës dhe është i qartë asociacioni.

Deri sa me Barcelonën ka fituar gjithçka, Messit i mungon me kombëtaren.

Messi do ta udhëheq Argjentinën në Brazil, që të triumfoj në fushën e rivalit më të madh është cak ultimativ, dhe nëse ai e bën këtë, me siguri do të mbetet edhe njëri ndër lojtarët më të mirë të të gjitha kohrave.

“Roli është më i madh se kurrë më parë. Kjo është gjithçka ose asgjë për Leo, bëhu i shpejt ose dështo!” thotë Adidas. /presheva.com/