SHPËRNDAJE

Ata janë duke udhëtuar përreth me një super jaht dhe kanë vizituar së fundmi dy nga vendet më luksoze në Itali, Sardinia dhe Positano.

Dhe Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij, Camila Morrone, u panë duke u argëtuar mjaft shumë pranë njëri-tjetrit, të dielën, shkruan DailyMail.

Aktori i Hollywoodit, 44 vjeç, dukej i mahnitshëm me një palë syze dhe me një kapelë në kokë, ndërsa nuk ka dyshim se e gjithë vëmendja ishte te e dashura e tij, 20 vite më e re.

Dyshja thuhet se kohëve të fundit po kalojnë shumë kohë së bashku, me çka edhe po ngjallin aludime për një fejesë të mundshme së shpejti.

Pushimet për çiftin filluan pas premierës së “Once Upon a Time in Hollywood” – film ky në të cilin DiCaprio luan një prej roleve kryesore.

Ndërkohë, ky film tashmë ka fituar 60 milionë dollarë në kinematë amerikane.