SHPËRNDAJE

Pas konferencës për shtyp të kryetarit të PDSH-së Ragmi Mustafa, ka reaguar edhe Lëvizja për Reforma e PDSH-së në rrjetin social Facebook, ku ka quajtuar Mustafën si veteran rekord i mashtrimeve dhe hajnisë.

Postimi i plotë i LRDSH-së: