SHPËRNDAJE

David Luiz insiston se nuk e ka në mendje largimin nga Chelsea, duke shprehur pëlqimin e tij për filozofinë e trajnerit të ri Maurizo Sarri.

“Kur e mora vendimin për t’u kthyer këtu nga Parisi ishte që ta fitoja Premierligën dhe të arrij përsëri diçka me Chelsean, kështu që jam shumë i lumtur këtu. Më pëlqen filozofia e Sarrit”, shtoi braziliani.