SHPËRNDAJE

Marrëdhënie nuse-vjehrrë janë marrëdhëniet më të komplikuara në shoqërinë e sotme.

Por ky përkufizim nuk shkon për Marinën dhe mamanë e Getoar Selimit.

Marrëdhënia e tyre deri më tani duket gati perfekte pasi nusja e vjehrra nuk lënë rast pa i treguar njëra-tjetrës dhe syve të botës se shkojnë shumë mirë.

Vjehrra e saj, Florije Selimi është fansja më e madhe e Marinës dhe për ta vërtetuar taman ajo ka postuar një lajm ku shkruhet se ajo e mbështet shumë nusen, tashmë moderatore e spektaklit “C’est la vie”

Dhe Marinës nuk mund t’i shpëtonte ky rast duke i komentuar “Fiks”si për të treguar që është e vërtetë që ka një vjehrrë të mirë.

/presheva.com