SHPËRNDAJE

Këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Lyrical Son kanë publikuar projektin e tyre më të ri.
“A t’merr malli” mban titullin kënga më e re, e cila u publikua në YouTube.

Këngëtarët njihen për projektet e tyre të suksesshme të cilat gjithmonë janë bërë hite, ndërsa kjo këngë e përbashkët pritej me padurim nga fansat e tyre.

Kjo është kënga e tyre: