SHPËRNDAJE

RitaOra

Këngëtarja legjendare Madonna ka falënderuar Rita Orën e cila dje i doli në mbrojtje mbretëreshës së muzikës pop që u kritikua shumë për puthjen me reperin Drake.
Këngëtarja shqiptare të martën përmes Instagramit mbrojti superyllin dhe fjalët e saj i kishte vërejtur Madonna që komentoi veprimin e Ritës.

“Faleminderit Rita! Faleminderit që e dini se unë po luftoj që ju të mos përballeni me këtë lloj të diskriminimit”, ka shkruar Madonna.