SHPËRNDAJE

CR7

Manchester City dëshiron ta transferojë Cristiano Ronaldon.

Futbollistët e Manchester Cityt janë duke pritur të përforcohen gjatë verës me Cristiano Ronaldon.

Mediat britanike njoftojnë se krerët e Cityt janë në përgatitje të një ofertë për yllin portugez.

Ronaldo nuk po kalon momente të mira te Real Madridi dhe një largim i tij gjatë verës nga Madridi nuk do të ishte një çudi e madhe.