SHPËRNDAJE

Janë publikuar formacionet e mundshme për derbin mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit.
Manchester United dhe Liverpooli do të përballen në “Old Trafford” nga ora 13:30 në kuadër të xhiros së 30 në Premierligë.

Goal ka publikuar tashmë formacionet e mundshme të të dyja skuadrave, befasia e “Djajve të Kuq” është Marcus Rashford, i cili nuk ka luajtur edhe shumë në ndeshjet e fundit.