SHPËRNDAJE

Manchester United po mendon një transferim interesant.
Krerët e Manchester United janë duke përgatitur një ofertë për yllin e PSG-së, Edinson Cavani.

Cavani

Sipas Le Sport, Djajtë e Kuq janë duke synuar uruguaianin si zëvendësim për Radamel Falcaon, pasi nuk duan të vazhdojnë me këtë të fundit.

Falcao është i huazuar nga Monaco dhe Louis Van Gaal nuk ka mbetur i kënaqur me paraqitjet e kolumbianit.