SHPËRNDAJE

Këngëtari Blerim Muharremi, i njohur më shumë si Blero, është martuar me modelen Afrona Dika.
Martesa e tyre ka ndodhur në një emision televiziv të fund vitit, shkruan Gazeta Express.

Blero dhe Afrona kanë shkëmbyer puthje dhe janë dukur mjaft të dashuruar në emision Prive.