SHPËRNDAJE

Aktori David Hasselhoff, 66-vjeçar, i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me Hayley Robertsin në një ceremoni të mbajtur në Itali.

Ish-ylli i serisë “Baywatch” është martuar me 38-vjeçaren, në një ceremoni të mbajtur në Puglia të martën, raporton revista “People”.

Përkrah tij në ceremoni ishin dy vajzat e tij, Taylor dhe Hayley Hasselhoff.

Aktori është në lidhje me Robertsin që prej vitit 2011.