SHPËRNDAJE

statistikat-e-thon-euml-nantesi-i-can-euml-s-e-lenjanit-m-euml-i-mir-euml-se-reali-e-bayerni-foto_hd

Paris Saint Germain aktualisht është skuadra me numrin më të madh pa humbje.
Kampioni francez, PSG deri më tani nuk e ka shijuar humbjen në 26 ndeshje të njëpasnjëshme.

Në pozitën e dytë është Barcelona, e cila një ndeshje më tepër se Juventusi, përkatësisht 16 sosh pa humbje.

Befason skuadra ku paraqiten dy futbollistët shqiptarë, Lorik Cana dhe Ermir Lenjani. Nantes në 12 takimit e fundit nuk ka pësuar humbje në të kampionatin francez.

Top-pesëshin e përmbylli Villareal me 11 fitore të njëpasnjëshme, duke lënë jashtë Bayern Munichun dhe Real Madridin.

skuadra