SHPËRNDAJE

 

Në estradën tonë ai njihet si ndër emrat më të kërkuar dhe të dëgjuar.

Meda, i cili vazhdimisht ndan me ndjekësit e tij në Instagram momente nga përditshmëria,ka pasur një ditë të veçantë.

Ai ka postuar një fotografi, ku shihet me nënën e tij, me anë të së cilës ia uron edhe ditëlindjen asaj.

“Urime ditlindjen nanushi jem”, e ka përshkruar Meda foton, teksa shihet i gëzuar përkrah saj”.