SHPËRNDAJE

Aguero-Messi

Lionel Messi e ka nervozuar Barcelonën pasi ka kërkuar të luajë për Argjentinën në miqësoren ndaj El Salvadorit,

Edhe pse ka qenë i lënduar dhe nuk ka stërvitur me rregull në ditët e fundit, Lionel Messi ka kërkuar të luajë për Argjentinën në miqësoren ndaj El Salvadorit.

“Lëndimi i Messit nuk është i rëndë. Por, nuk mund t’i garantojë se do të luajë”, deklaroi Martino pas stërvitjes së fundit të Argjentinës.