SHPËRNDAJE

Messi

‘Leo Messi nuk ka asnjë problem, ai është mirë dhe do të luajë ndaj Celta Vigos’, kështu ka thënë Luis Enrique
Messi mungoi në ndeshjen kthyese të Barcelonës ndaj Valencias, për shkak të problemeve me veshka, por duket se tashmë kjo është tejkaluar dhe argjentinasi do të luaj të dielën.

“Ai është mirë. Messi është i gatshëm 100% për Celta Vigon”, tha Enrique në konferencën për media para sfidës që luhet në Camp Nou, të dielën duke filluar nga ora 20:30.