SHPËRNDAJE

SaraKaraj

Mbrëmjen e djeshme, bukuroshja Sara Karaj është shpallur “Miss Shqipëria”. Shumë pranë fitores kanë qënë edhe dy shoqërueset e Miss-it, Elisabeta Pllumbi dhe Rajmonda Cukaj.

Nën prezantimin e aktores Zamira Kita dhe gazetarit Enkel Demi, me regjinë e Petri Bozos, 30 vajzat parakaluan në skenën e garës nga ku doli dhe më e bukura.