SHPËRNDAJE

Modelja më e bukur në botë është vetëm 9 vjeç, e ndërsa punën e saj të parë e ka realizuar që kur ishte 3 vjeçe. Pasioni i saj për të qënë pjesë e pasarelave është e trashëguar, pasi e ëma e saj ka qënë një modele.

Duket se ajo i’a ka trashëguar pasionin vajzës së saj të vogël, e cila ka mahnitur që të gjithë. Rusja Kristina Pimenova është modelja më e kërkuar për fëmijë, pasi ka pozuar dhe sfiluar për Vogue, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana, Giorgio Armani dhe Benetton, duke e nisur karrierën në moshën 3 vjeçare.

Pismenova-06

Pismenova-02

Pismenova-03

Pismenova-04

Pismenova-05