SHPËRNDAJE

Jose Mourinho e ka humbur durimin me Paul Pogban dhe është i gatshëm ta lërë të largohet nga Manchester Unitedi në verë, sipas Dialy Mail.
Vendi i titullarit i 25-vjeçari francez në ekipin e parë të Unitedit është vënë në pikëpyetje këtë sezon midis thashethemeve rreth marrëdhënieve të tensionuara mes tij dhe trajnerit portugez.
Dhe tani, Mourinho është i gatshëm ta shesë atë hiç më larg se në afatin kalimtar veror.

Për më tepër, ai do t’ua tregojë derën edhe lojtarëve tjerë si Anthony Martial, Matteo Darmian and Daley Blind.