SHPËRNDAJE

Muller

Jose Mourinho i dëshiron në Manchester United Thomas Mullerin dhe Pierre-Emerick Aubameyang.
Trajneri portugez, Jose Mourinho nga edicioni i ardhshëm do të marrë drejtimin e Manchester Unitedit, ku tashmë ka planifikuar edhe transferimet e para.

Daily Star shkruan se, Thomas Muller dhe Pierre-Emerick Aubameyang janë dy dëshirat kryesore të Mourinhos.

Për Mullerin Unitedi do të ofrojë 100 milionë euro, ndërsa për sulmuesin e Dortmundit, Aubameyang 76 milionë euro.