SHPËRNDAJE

Trajneri i Chelsea shpeson që Chelsea në Stamford Bridge pranë tifozëve të saj ti shenoj dy gola dhe të kualifikohet në gjysmëfinale.

“Do të jetë shumë vështirë në ndeshjen e kthimit, por nuk është e pamundur. Në futboll asgjë nuk është e pamundur. Ata mund të shenojnë gol nga hiçi, ndërsa ne nuk jemi edhe aq efikas, por kurrë si dihet. Duhet të ofrojmë maksimumin tonë, të japim gjithçka nga vetja” ka thënë Mourinho pas ndeshjes.