SHPËRNDAJE

Chelsea pas fitores në Stamford Bridge kundër Galatasaray është kualifikuar në çerekfinalen e ligës së kampionëve.

“Kemi hyrë në çerekfinale, ndër 8 ekipet më të mira në botë dhe të gjithë klubet e mëdha janë këtu. Të gjithë lojtarët tanë e meritojnë të jenë aty” ka thënë Mourinho.