SHPËRNDAJE
Aktorja spanjolle Penelope Cruz u shfaq në tepihun e kuq të ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Dias de Cine” në Madrid.
Aktorja, e martuar me kolegun Javier Bardem, zgjodhi kombinimin perfekt të pantallonave prej lëkure të përdredhur dhe xhaketës së kuqe. Xhepat e lartë e bënin këtë kombinim edhe më tërheqës dhe buzëkuqi i theksonte sensualitetin e aktores që është ‘muzë’ e shtëpisë së modës franceze, Chanel. Bukuroshja e zbukuruar me bukuri natyrore, është një dëshmi se gratë pa dekolte dhe funde të shkurtra, mund të jenë shumë tërheqëse dhe seksi.
Kohët e fundit, Penelope tha se Javier nuk përpiqet të luajë së bashku në filma me bashkëshortin e saj. Lexo po ashtu: Penelope Cruz: Në fillim të karrierës kam gënjyer për moshën, doja të dukesha më e vjetër “Në të vërtetë, kjo nuk është diçka që ne gjithmonë duam sepse përpiqemi të mbrojmë atë që kemi në jetën private”, tha Penelope. Ndryshe, kujtojmë se dyshja e botës së hollivudit ka dy fëmijë, djalin Leon si dhe vajzën, Lunën.