SHPËRNDAJE

Kryetari i PD- së, Nagip Arifi uron mësuesit me rastin e festës së 7 marsit.

Në mesazh urimin e Arifit thuhet.

Në këtë ditë të shenjtë, urojmë për Ditën e Mësuesit! Mirënjohje dhe respekt për njerëzit më të respektuar të shoqërisë tonë.Gëzuar mesues/e, qofshit me nderë dhe kurr mos shuhet zjarri i diturisë, shkruan në fb Nagip Arifi./presheva.com/