SHPËRNDAJE

dy-gjigant-euml-t-anglez-pas-radja-nainggolan_hd-780x439

Mesfushori i Romës, Radja Nainggolan, ka konfirmuar se Chelsea dëshiron ta transferojë atë në Angli gjatë verës.

Belgu është përfolur për një kalim në Londër qe një kohë të gjatë, por së fundmi kishte thënë se nuk është i interesuar të largohet.

Megjithatë, 28-vjeçari duket se ka ndërruar mendje dhe ka pranuar se klubet janë në bisedime për një transferim potencial në Ligën Premier