SHPËRNDAJE

Drake dhe Jennifer Lopez me sa duket nuk janë më në lidhje dashurie.
Sipas E! Online, reperi kanadez dhe këngëtarja amerikane i kanë dhënë fund romancës së tyre disamuajshe.

Dy të famshmit, që janë parë të dashuruar në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale, kanë vendosur të qëndrojnë për ca kohë larg njëri-tjetrit.