SHPËRNDAJE

Triumf Shabani ka ndërruar jet dje Triumfi ka qenë duke luajtur një ‘termin’ futbolli me shokët e tij kur papritmas ka pësuar një sulm dhe ka rënë në tokë pa ndjenja.

Ky lajm i hidhur ka tronditur tërë futbollistët dhe trajnerët kosovarë të cilët kanë lëshuar një mori mesazhesh ngushëllimi për Triumfin dhe familjen e tij. Triumfi ishte vetëm 20-vjeçar me origjin nga Verbani i Bujanocit i cili jetonte në fush Kosovë, ku luante për ekipin e Feronikelit.