SHPËRNDAJE

Në orët e pas ditës së sotme ka ndërruar jetë Aktrim Salihi nga Tërnoci i Bujanocit.

Aktrim Salihi ishte një ndër themeluesit e parë  të  ish  UÇPMB-së.

Ngushëllime familjes, miqëve dhe të gjithë atyre që e njohën.(presheva.com)