SHPËRNDAJE

Pas Los Angelesit dhe Torontos, Floyd dhe Conor McGregorit janë prezantuar para publikut në New York

Lufta mes Conor McGregor dhe Floyd Mayweather po afrohet. Dueli i shekullit do të zhvillohet me 26 gusht në Las Vegas.

Por, beteja mes tyre tashmë ka filluar. Boksieri nga Irlanda është përplasur sërish me amerikanin gjatë prezantimit para fansave në New York

Si në dy paraqitjet e fundit, në Los Angeles dhe Toronto, McGregor dhe Mayweather kanë fyer njëri tjetrin me fjalë.