SHPËRNDAJE

Supermodelja botërore, Gigi Hadid, po tregon pse është një prej femrave më atraktive të planetit.

Bukuroshja ka pozuar për revistën “Playboy” duke treguar se është femra më “in” e momentit.

Me xhaketë nga lëkura, por me shkëlqim e ngjyrë hiri, ajo shfaqet e buzëqeshur me flokë të kuruara në gjendje perfekte.

Gigi Hadid me të drejtë e merr çmimin Femra e Vitit. Ajo vazhdon të jetë në një lidhje romantike me Zayn Malik.

Bukuroshja konsiderohet si femra më atraktive në botë, më seksi dhe më e bukur po ashtu.

Ajo është modelja më e shtrenjtë në botë dhe konkurrohet vetëm nga emra si motra e vet, Bella Hadid dhe Emily Ratajkoëski. /presheva.com/